5. Niedziela Wielkanocna

(28 kwietnia 2024r. )

• Dziękuję naszym siostrom michalitkom za przybycie, wspólną modlitwę oraz dane świadectwo. Po Mszy o godz. 9.00 spotkanie z dziećmi i młodzieżą.
  •   W liturgii tego tygodnia: w poniedziałek św. Katarzyny ze Sieny. Od środy nabożeństwa majowe po Mszy o godz. 18.00; w niedzielę przed Sumą. Zapraszamy. W czwartek św. Atanazego, w piątek Uroczystość NMP Królowej Polski; Msze jak w niedzielę, w sobotę św. Floriana, patrona strażaków.  Też pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przez cały tydzień przed Mszami, w piątek od godz. 17.00.  Do chorych z posługą sakramentalną udamy się w sobotę od godz. 8.00. W najbliższą niedzielę: po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych, na Liwoczu nabożeństwo fatimskie ( o godz. 15.00 Droga Krzyzowa i Msza św.).
  • Dziękuję rodzinom za ofiary na sprzątanie i ubranie kościoła (Kowalski, Toczewska, Czech, Czech, Jaworska, Ptaszek, Rusztowicz, Salacha, Pietrucha, Rusztowicz). Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za generalne sprzątanie świątyni i otoczenia. Dziękuję za ofiary z ubiegłej niedzieli inwestycyjnej oraz za ofiary na figurę św. Michała Archanioła.
  • Jutro o godz. 14.00 odbędzie się pogrzeb + Jana Cieniek. „Wieczne odpoczywanie…”.