3. Niedziela Wielkanocna

(14 kwietnia 2024r. )

• Dzisiaj VIII Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego a zarazem rozpoczęcie XVI Ogólnopolskiego Tygodnia  Biblijnego. Ponawiamy zachętę do medytowania Pisma św. prywatnie i w gronie rodzinnym. Na Sumie poświęcenie i nadanie sztandaru Jednostce Strzeleckiej 2094.
  • W środę cotygodniowa nowenna do MBNP od ostatnich rekolekcji połączona z nowenną do św. Michała Archanioła. Zapraszamy.  Spotkanie Akcji Katolickiej.
  • W najbliższą sobotę (20.IV) w kościele w Dąbrówce-Gamrat ośmioro  młodych parafian przyjmie z rąk bpa Edwarda Białogłowskiego sakrament bierzmowania. Jutro  po Mszy św. wieczornej spotkanie z ich rodzicami oraz egzamin parafialny. W najbliższy piątek w Dąbrówce o godz. 18.45 próba generalna. Obecność obowiązkowa.
  • Najbliższa niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza. W naszej wspólnocie będziemy gościć ks. profesora z WSD w Rzeszowie oraz trzech kleryków. Po Mszy o godz. 9.00 spotkanie z dziećmi i młodzieżą, zawłaszcza z ministrantami i KSM. Zapraszamy.
  • Dziękuję za ofiary na sprzątanie i ubranie kościoła (Skowron, sołtys, Wojdyła, Wojdyła, Rączka, Rączka, Kowalska, Gustek, Skałkowska, Gunia). Dziękuję pewnej anonimowej osobie i pewnej rodzinie  za ofiarę na figurę św. Michała Archanioła.
  • W przyszłą niedzielę zbiórka pieniędzy na potrzeby parafialne. Proszę Radnych o dyżur  w salce katechetycznej a Was o ofiarność. Można tez wpłacać ofiary na parafialne konto bankowe lub składać na tacę.
  • Witamy pana Krzysztofa Palar, który  podejmuje posługę organisty w naszej parafii. Życzymy , by wykonywana praca przynosiła mu wiele satysfakcji i radości.