Wkrótce misje parafialne – Parafia rzymskokatolicka pw. św. Anny w Kołaczycach

Wkrótce misje parafialne

W obecnym roku (2022 r.) w naszej parafii będziemy przeżywać misje parafialne, które będą głoszone w dniach od 7 do 15 maja.

Usilnie prosimy Boga o obfite owoce tego bardzo ważnego duchowego wydarzenia.

Modlitwa w intencji misji

Dobry i Miłosierny Boże!

Spraw, aby misje święte posłużyły odrodzeniu naszej parafii. Niech będą czasem budzenia sumień, pojednania i wzajemnego przebaczenia win. Niech będą czasem słuchania natchnień, jakie może wzbudzić tylko Duch Święty.

Niech służą jedności małżeństw i umacnianiu więzi rodzinnych. Niech będą czasem powrotów. Niech w tym czasie dokona się ewangeliczna refleksja zarówno nad otrzymanym dobrem jak i popełnionym złem.

Pomóż na nowo odkryć co dla nas najważniejsze i dlaczego; co przekazujemy dzieciom i jakie popełniamy zaniedbania; jak używamy wolności, do której wyzwolił nas Chrystus.

Matko Nieustającej Pomocy!

Bądź Matką parafii w czasie misji świętych i razem z Twoją Matką św. Anną, Patronką  naszą, wspieraj nas swoim wstawiennictwem. Amen.